22.8 C
Skopje

Një 48-vjeçar nga Shkupi është gjetur i vdekur në banesën e tij

Shkupjani 48 vjeçar është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Draçeva.

Ai është gjetur i vdekur në banesën që ndodhet në rrugën “Kitka”.

Nga mjeku i ndihmës së shpejtë, është konstatuar vdekja pa shenje dune.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë është dërguar për autopsi për procedurë të mëtejshme.

TË FUNDIT

Ahmeti uron Kamberin: Shqiptarët e Luginës qëndruan bashkë, kaluan obstruksionet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Shaip Kamberi për zgjedhjen e tij deputet. Ai ka thënë se shqiptarët e Luginës së...

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...