31.8 C
Skopje

Vazhdojnë puthjet në “Big Brother VIP”, kësaj radhe Beniada puth Donaldin

Ngjarjet që ndodhin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri – “Big Brother VIP” janë akoma më të komentuarat në media rozë dhe rrjete sociale.

Gjatë ditëve të fundit, një puthje në buzë e shkëmbyer mes aktores, Arjola Demiri dhe balerinit, Ilir Shaqiri ka sjell reagime të ndryshme.

Puthja e realizuar miqësisht ishte në kuadër të provës javore, e që edhe gjatë ditës së djeshme dyshja bënë shaka lidhur me këtë ngjarje.

Ndërkohë, një tjetër dyshe kanë shkëmbyer një puthje publike brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Kësaj radhe ka qenë modelja Beniada Nishani e cila ka puthur aktorin, Donald Veshaj. Kujtojmë që ky i fundit ka zyrtarizuar lidhjen e tij me këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj.

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...