18.8 C
Skopje

Veshjes suaj i duhet vetëm një rrip: 6 mënyrat më cool për t’i kombinuar

Rripi është nga ata aksesorë që mund të të ndryshojë komplet veshjen! Mjafton të vendosësh të duhurin në veshjen e duhur. Këtë sezon më shumë se kurrë ju duhen disa të tillë për t’i bërë kombinimet e përditshme edhe më interesante. Të përdorshëm nga mëngjesi deri në mbrëmje, rripat ju shpëtojnë nga dilema të përditshme! Si t’i kombinoni?

1. Rrip lëkure + xhinse të gjera

Veshjes suaj i duhet vetëm një rrip: 6 mënyrat më cool

2. Xhaketë e gjatë + rrip elegant

Veshjes suaj i duhet vetëm një rrip: 6 mënyrat më cool

3. Pantallona të gjera të zeza + rrip me logo

Veshjes suaj i duhet vetëm një rrip: 6 mënyrat më cool

4. Fustan i gjatë + rrip i trashë mesi

Veshjes suaj i duhet vetëm një rrip: 6 mënyrat më cool

5. Këmishë e bardhë + xhinse + rrip prej zinxhiri

Veshjes suaj i duhet vetëm një rrip: 6 mënyrat më cool

6. Rrip lidhur në një pardesy/pallto

Veshjes suaj i duhet vetëm një rrip: 6 mënyrat më cool

Burimi: Who What Wear

TË FUNDIT

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve: Ka grurë nuk duhet të ketë frikë

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve, Muhamet Farizi, ka deklaruar se Kosova nuk rrezikon të mbesë pa grurë dhe se qytetarët nuk duhet të kenë...