Grubi mirëpriti ikonën e muzikës shqipe, Ilir Shaqiri

0
63

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashëksive, Artan Grubi sot ka mirëpritur artistin e madh të muzikës shqipe, Ilir Shaqirin.

Më poshtë e keni statusin e plotë të Grubit:

“Sot prita Ilir Shaqirin për të diskutuar vendosjen e bashkëpunimit konkret në muajt në vijim dhe ndjehem i nderuar për gatishmërinë e artistit të madh shqiptar për të realizuar një proekt të realizuar nga z. Shaqiri dhe të mbështetur nga ne”, është shprehur Grubi. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here