22.8 C
Skopje

Arifi takoi drejtorin e Shoqatës TIKA, Halim Omer Sogut

Ditën e sotme kryetari i Likovës, Erkan Arifi ka realizuar takim me drejtorin e Shoqatës TIKA, Halim Omer Sogut. Në këtë takim Arifi dhe Sogut diskutuan rreth prioriteteve në Komunën e Likovës.

Statusi i plotë i Erkan Arifit në rrjetin social Facebook:

“Sot Kryetari i Komunës së Likovës, z.Erkan Arifi u takua me drejtorin e Shoqatës TIKA, z.Halim Omer Sogut, me seli në Shkup, ku debatuan rreth prioriteteve të Komunë tonë.”

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...