31.8 C
Skopje

Aziri: ASH nuk e përkrah të dielën ditë jopune, jo në këtë formë

Almi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në ClickPlus në TV21 tha se subjekti që përfaqëson ai nuk përkrah të dielën ditë jopune. Ai thotë se përkrah marrëveshjen por jo formën në të cilën është miratuar ky ligj.

“Jo, jo nuk e përkrahim. Nuk e përkrahim në këtë formë. Ne e përkrahim marrëveshjen”, theksoi Aziri.

https://www.facebook.com/watch/?v=340157654643358&t=0

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...