31.8 C
Skopje

Kylie Jenner, nënë për herë të dytë: Vjen në jetë bebushi!

Kylie Jenner është zyrtarisht mama e dy fëmijëve! Ajo dhe Travis Scott u bënë sërish prindër, por kësaj here të një djali. Lajmin e konfirmoi vetë Jenner përmes një postimi në Instagram, ku zbuloi se bebi zgjodhi të vinte në një datë krej të veçantë në fillim të shkurtit.

“2/2/22”- shkruan Kylie në foton ku duket dora e të porsalindurit bashkuar me të sajën.

Kylie Jenner, nënë për herë të dytë: Vjen në

Fotoja e publikuar ishte thuajse e njëjtë me atë që publikoi rreth 4 vite më parë kur lindi Stormi.

“Ajo është përpjekur prej kohësh që Stormi të ketë një vëlla ose motër. E do shumë mëmësinë dhe është më shumë se e lumtur që është sërish shtatzënë. Gjithë këtë periudhë e ka kaluar me miqtë e ngushtë dhe familjarët.”- u shprehën pak kohë më parë burimë për People.

Në fakt, Kylie dhe Travis kanë folur për një bebush të dytë pak muaj pas ardhjes në jetë të Stormi-it.

“Unë sigurisht që dua më shumë fëmijë, por pyetja është se kur. Unë dua të kem 7 vajza dhe pastaj mund të konsideroj një djalë.”- u shpreh Kylie kur Stormi ishte ende 7 muajshe, pa e ditur se pak vite më vonë do të vinte një bebush, emri i të cilët është ende sekret.

Kylie Jenner, nënë për herë të dytë: Vjen në

Sponsored Stories

Historia e dashurisë që tronditi Shqipërinë.anabelmagazine.com

Beniada e fitoi Big Brother-in e sajanabelmagazine.com

Psikologjia dhe strategjia e turmës: Kur një protestë është e suksesshme?anabelmagazine.com

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...