29.8 C
Skopje

Ku është Lil Nas X? Fansat shqetësohen për reperin

Ku është Lil Nas X? Kjo është pyetja nga fansat e tij e cila po qarkullon kudo në Twitter.

Lil Nas X, i cili postonte vazhdimisht në rrjete sociale si një mjet marketingu për të angazhuar fansat (dhe njerëzit që nuk e duan), nuk ka postuar që prej fillimit të dhjetorit. Prej 2 muajsh, reperi “është zhdukur”.

Ku është Lil Nas X? Fansat shqetësohen për reperin

Më shqetësues për fansat është fakti që ai postoi për herë të fundit disa komente (tashmë të fshira) më 17 dhjetor ku shprehej se ishte infektuar me Covid dhe “Covid është me të vërtetë i neveritshëm”. Njerëzit kanë vënë në pikëpyetje shëndetin e tij.

Ku është Lil Nas X? Fansat shqetësohen për reperin

Dy javë më parë, u nominua për disa çmime NAACP Image Awards – përfshirë “Artistin e vitit” – gjithashtu kryesoi listën e muzikantëve më me stil nga Rolling Stone, mirëpo sërish nuk komentoi. Kënga “Industry Baby” arriti statusin platin (ka shitur 2 milionë kopje) dhe nuk pati asnjë koment nga reperi.

Lil Nas X është shumë i dhënë pas rrjeteve sociale, ndaj mungesa e tij është me të vërtetë e çuditshme. Sido që të jetë, fansat duket se presin me padurim të marrin një përgjigje.

TË FUNDIT

Në V.K. “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” pritet deri në 30 minuta

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, koha e pritjes për hyrje në vend prej VK “Tabanocë” për hyrje është rreth 20-30 minuta,...

Digjet një shtëpi në Pejë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri mëngjesin e së dielës në qytetin e Pejës. Nuk dihet ende për numrin e të lënduarve apo shkaktarin e...

Balerina ukrainase në frontin e luftës Ukrainë-Rusi

Që nga fillimi i luftës Rusi-Ukrainë, kjo e fundit është mbrojtur nga burrat ukrainas të vendosur në vijat e frontit. Mirëpo, në fillimet e...

Rritje e infektimeve me COVID-19, 798 raste të reja brenda javës

Brenda javës, rastet me COVID-19 kanë shënuar një rritje në Kosovë duke arritur 798 raste të reja brenda javës. Përgjatë 24 orëve të fundit janë...