22.8 C
Skopje

Mavrova ka më shumë borë, Kodra e Diellit është më e ftohtë

Më shumë borë në mëngjesin e sotëm ka pasur në Mavrovë, 50 centimetra, ndërsa në Kodrën e Diellit 38 centimetra dhe pason Krusheva e treta me 30 centimetra borë.

Temperatura më e ulët është regjistruar në Kodrën e Diellit me -8 gradë celsius, Mavrovë -6, Ohri, Manasti dhe Krusheva -4.

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...