31.8 C
Skopje

Labinot Gashi tregon se kë dëshiron ta shoh në finale të “BBVip”

Moderatori i njohur nga Kosova, Labinot Gashi i ftuar në emisionin “Why? Not”, teksa flet për figurat publike nga showbizi-i shqiptar dhe ai komenton edhe reality show “Big Brother Albania Vip”.

Labinoti thotë se dëshiron të shohë në finale Monikën, Donaldin, Arjolën dhe Ilirin.

Labinot Gashi: Nuk po them kush është i preferuari im.

Uroj edhe besoj që edhe Monika të jetë pjesë e finales. Arjola, Monika, Iliri, Donaldi i shoh në finale.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...