22.8 C
Skopje

Kasami dhe Hoxha heshtin për dorëheqjet masive nga Besa, pas aderimit të Limanit

As kreu i partisë Bilall Kasami i cili është shumë aktiv në media dhe në teren por as sekretari gjeneral Arjanit Hoxha nuk kanë dalë me ndonjë prononcim lidhur me këto dorëheqje dhe si duket duan që të gjitha ti kalojnë në heshtje të plotë.

Ndonëse ditëve të fundit kanë ndodhur dorëheqje të shumta në këtë subjekt politik dhe struktura e saj në Shkup e më gjerë për shkak të pakënaqësive të mëdha, Kasami dhe Hoxha nuk e kanë parë të rrugës që të dalin me ndonjë qëndrim.

Deri kur do të vazhdojë kjo heshtje e tyre nuk dihet, edhe pse ditëve në vazhdim paralajmërohet tërheqje dhe dorëheqje edhe anëtarëve të tjerë nga ky subjekt politik.

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...