Grubi uron Ismail Kadaren në 86 vjetorin e lindjes

0
82

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashëksive, Artan Grubi ka uruar shkrimtarin e mirënjohur Ismail Kadare në 86 vjetorin e lindjes.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=481788919977298&id=100044385821029

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here