Arbër Ademi replikë Ziadin Selës: Nuk mund ta mposhtni Ali Ahmetin, jeni humbës në çdo cikël zgjedhor

0
52

Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Arbër Ademi ka replikuar kundër Ziadin Selës duke i thënë se ai duhet të kërkojë përgjegjësi për dështimin në zgjedhje.

Ademi iu drejtua Selës duke i thënë se ju jeni humbës në çdo cikël zgjedhor dhe ju nuk mund ta mundni Ali Ahmetin keni ndruar shumë parti dhe sërish keni pësuar debakëll.

“Ju jeni ata që nuk duhet të flisni për legjitimitet por duhet të jepni përgjegjsi, e sidomos fotografia me Apasievin që nuk don fjalë sepse fotografia ka vlerë më shumë se një mijë fjalë.”

“Në kongresin tuaj partik do doja të jem prezent që jo me një dorë por me dy duar do votoja për humbjet e juaja të ardhshme.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here