32.8 C
Skopje

Nimet Fetai sjellë potpurinë e mrekullueshme (Video)

Fundviti solli shumë këngë e projekte nga këngëtarët tanë por një potpuri shumë interesante dhe të bukur e solli dhe këngëtari shkupjan Nimet Fetai në bashkëpunim me Fatmir Elezin, projekt ky që po pëlqehet shumë në ditët e para të këtij viti e që vulos një tjetër sukses të këngëtarit në karierën e tij që tashmë është shumë i kërkuar në ahengje të ndryshme familjare.

TË FUNDIT

Kurti vizitoi bujqit e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Facebook, ka komentuar për kohën e të korrave në Kosovë. Kurti u...

Aksident i rëndë në Strumicë, lëndohen 13 persona, në mesin e tyre edhe një fëmijë gjashtë vjeçar

Trembëdhjetë persona janë lënduar nga përplasja e dy automjeteve të pasagjerëve me targa të Strumicës, e cila ka ndodhur dje pasdite në ora 16:20...

Në V.K. “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” pritet deri në 30 minuta

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, koha e pritjes për hyrje në vend prej VK “Tabanocë” për hyrje është rreth 20-30 minuta,...

Digjet një shtëpi në Pejë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri mëngjesin e së dielës në qytetin e Pejës. Nuk dihet ende për numrin e të lënduarve apo shkaktarin e...