-3.2 C
Skopje

Pas suksesit me projektin e parë, Don Destani vendos të kalojë pushime luksoze në Dubai

Projekti i tij i parë “Angelina” e solli atë në majat e suksesit që në fillim pasiqë u pëlqye shumë nga publiku, por Don Destani ka vendosur që fillimin e vitit 2022 ta nis mbarë duke kaluar pushimet luksoze në Dubai, vend i endërave për të gjithë e që pikërisht aty ai ka vendosur të kalojë disa ditë pushimi për të mbushur energjitë sepse ky vit do jetë i atij sepse projekte të shumta e presin, punë intensive dhe videoklipe. Muzika si një fushë që është futur fortë do jetë sfida e rradhës e djaloshit kapriçoz që ka vendosur të bëhet konkurencë e jashtëzakonshme e këngëtarëve shqiptarë.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...