22.8 C
Skopje

Kryetari Ahmeti realizoi takimin e fundvitit me gazetarët e vendit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot ka pritur në takim gazetarët e vendit. Kryetari Ahmeti ka falënderuar gazetarët për bashkëpunimin dhe kontributin e dhënë gjatë këtij viti që po e lëmë pas.

“Sot takova gazetarët e mediave të vendit tonë për t’ju faleminderuar për bashkëpunimin dhe kontributin gjatë vitit që po lemë pas”, ka shkruar kryetari Ahmeti në rrjetin social Facebook.

TË FUNDIT

Shpejtim Bajoku, i bronztë në Lojërat Mesdhetare

Boksieri Shpejtim Bajoku është ndalur në gjysmëfinale të Lojërave Mesdhetare që po mbahen të Oran Të Algjerisë. Megjithëse humbi, Bajoku e ka fituar medaljen...

Ahmeti uron Kamberin: Shqiptarët e Luginës qëndruan bashkë, kaluan obstruksionet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Shaip Kamberi për zgjedhjen e tij deputet. Ai ka thënë se shqiptarët e Luginës së...

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...