22.8 C
Skopje

Arjanit Hoxha për Gashin: Mickoski është tallur me Gashin për kryeministër

Arjanit Hoxha nga Lëvizja Besa në Click Plus ka folur për Afrim Gashin si kryeministër.

“Ajo çfarë ka folur kryetari i VMRO-së, Mickoski për Afrim Gashin dhe propozimin e tij për kryeministër të vendit ka qenë hajgare e Mickoskit. Një gjë e tillë do të ishte banalizim i skenës politike në vend. Mickoski që në fillim ka bërë shaka duke e propozuar Afrim Gashin për kryeministër të vendit”, ka thënë Hoxha.

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...