AAA i përgjigjet Mickoskit: Falemnderit por nuk e ndryshojmë agjendën

0
59

Pas propozimit të Mickoskit, që Afrim Gashi të bëhet mandatar, erdhi përgjigja e menjëhershme nga Alternativa.

“E falënderojmë z. Mickovskin për vlerësimin e tij për kryetarin Afrim Gashi, por Alternativa aktualisht është në një proces i cili vijon dhe ende nuk ka përfunduar. Në këtë periudhë nuk kemi asnjë arsye për ta ndryshuar agjendën dhe nuk mund të flasim për asgjë tjetër”.

Sa i përket zgjedhjeve të parakohshme, nga Alternativa thonë se nuk do të prodhojnë ndryshim cilësor, por janë të gatshëm të marrin pjesë, kurdo që organizohen ato. /KlanMacedonia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here