Grubi: Jemi në proces të realizimit të shumë projekteve

0
83

Zv.kryeministri i parë Grubi ka folur në emisionin “Vetëm Intervistë” rreth ministrive se si do të ndahen dhe se çfarë e pret vendin në të ardhmen.

“Alternativa do të prezantojë kuadrot e tyre. Ne jemi të njejtë me 6 ministra, për LSDM-në do pyesni atje nëse ata planifikojnë të kenë ndryshime në ekzekutiv. Tek ne vendosin organet partiake dhe  kryetari Ahmeti. Jemi në proces të realizimit të projekteve për të vazhduar përpara sepse kemi shumë punë për të bërë”, është shprehur Grubi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here