19.1 C
Skopje

Shkodran Tolaj fitues i “Grand Prix” – Artisti më i suksesshëm në RMV

Shkodran Tolaj shpallet fitues i ‘Grand prix’ si artisti më i suksesshëm në kulturë në RMV për vitin 2021.

Artisti i njohur Shkodran Tolaj është vlerësuar nga “Grand prix” IV artisti më i suksesshëm në kulturë në RMV për vitin 2021.

Me këtë rast artistja dhe bashkëshortja e tij Besiana Mehmedi përmes një postimi në llogarinë e saj sociale ndër të tjera ka shkruar: E lumtur dhe shumë krenare që në mesin ajkës së kulturës u vlerësove me trofeun kryesor- fitues i edicionit IV “Grand prix” si artisti më i suksesshëm në kulturë në RMV për vitin 2021!

Postimi i plotë:

URIME nga zemra për një gur më shumë në karrierën që ndërtove mbi kapacitetet tua profesionale dhe individuale!
E lumtur dhe shumë krenare që në mesin ajkës së kulturës u vlerësove me trofeun kryesor- fitues i edicionit IV “Grand prix” si artisti më i suksesshëm në kulturë në RMV për vitin 2021!
” Best of the best” nga RTV 21! Proud with you Shkodran Tolaj.

Derisa artisti Shkodran Tolaj ka shkruar: “Punë, punë natë e ditë, që të shohim DRITË”

Si fitues i edicionit të IV-të “Grand prix” me çmimin “Best of the best” për punën në vitin 2021 dëshiroj të falemnderoj RTV21 dhe bashkëpunëtorët e sinqertë! Ky çmim më bën që të punoj akoma më shumë për të trasuar rrugën brezave të rinjë! Falemnderit vendlindjes sime të dytë Shkupit Dardan!

TË FUNDIT

Vajza e Lutfi Hazirit na prezanton të dashurin

Kënga Haziri para pak çastesh publikoi një fotografi të re. Ajo në krah ka partnerin e saj të cilin nuk i ka etiketuar emrin. Megjithatë ata...

Nuredini: Problemin me mbeturinat do ta zgjidhim me paratë nga BERZH-i

Me paratë e Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim do të ndërtohen landfille rajonale me stacione transferimi dhe do të prokurohen kontejnerë dhe kamionë...

Grubi: Ftoj shqiptarët e Luginës masovikisht ta përkrahin Shaip Kamberin

Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka bërë thirrje për ta përkrahur Shaip Kamberin, nga të gjithë shqiptarët e Luginës që edhe njëherë të merr vend...

Ali Ahmeti: Ftoj të gjithë shqiptarët e Luginës ta përkrahin Shaip Kamberin

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka bërë thirrje për ta përkrahur Shaip Kamberin nga Lugina dhe koalicionin "Koalicioni i shqiptarëve të Luginës" i cili...

Besimi: Qytetarët të shpenzojnë energjinë, çmimet nuk janë të qëndrueshme në këtë nivel

Gjatë Covid-it, u fol për një normalitet të ri ekonomik për të kaluar kriza të ndryshme, pas inflacionit Covid dhe tani lufta në Ukrainë....