Grubi mori pjesë në ekspozitën tradicionale mbarëkombëtare “Çmimi i Nëntorit 2021”

0
99

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka qenë i pranishëm në ekspozitën tradicionale mbarëkombëtare “Çmimi i Nëntorit 2021” të organizuar nga SHAFM “Draudacum”.

Grubi ka uruar organizatorët, fituesit e çmimeve dhe të gjithë pjesëmarrësit e kësaj ekspozite. 

Në linkun më poshtë e keni statusin e plotë të Grubit: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here