Grubi: Bekim Adili ka pasuruar bibliotekën e çdo studiuesi

0
92

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka marrë pjesë në promovimin e librit “Konflikti i vitit 2001 në fokusin mediatik” nga autori Bekim Adili.

Më poshtë e keni statusin e plotë të cilin e ka shpërndarë Grubi në rrjetin social Facebook:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here