31.8 C
Skopje

Ilire Dauti njëjtë si Sela: Alternativa janë të pabesë, gjesti i tyre ishte pervers

Ilire Dauti në emisionin Rruga Drejt ë ka komentuar daljen ë Alternativës nga koalicioni me ASH për tu bërë pjesë e Qeverisë.

Njëjtë sikurse kryetari i ASH, Ziadin Sela i cili e quajti daljen e Alternativës nga koalicioni me ta si gjest pervers njëjtë e ka përshkruar edhe znj.Dauti duke thënë: “Nu ka se si të përshkruhet ndryshe dalja e tyre nga koalicioni. Ne kishim me ata një marrëveshje ndërsa ata e shpërfillën marrëveshjen për të hyrë në Qeveri”.

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...