Arbër Ademi: BDI mendon për të mirën e shtetit

0
73

Deputeti Ademi ka folur rreth zgjedhjeve të parakohshme në emisionin Rruga Drejt.

“Nëse ne do të shkonim në zgjedhje të parakohshme ne do të fitonim 20 deputet, por kjo nuk është ë mirë që të shkohet në zgjedhje të parakohshme. BDI ë mendon interesin shtetëror dhe për këtë lideri jonë Ali Ahmeti gjithmonë është i gatshëm të punojë për të mirën e shtetit. Është në të mirë të shkohet në zgjedhje të parakohshme sepse BDI do të fitonte absolutisht, ndërsa nuk është e mirë që të shkohet në zgjedhje të parakohshme për Aleancën sepse do të pësonin debakël”, është shprehur z.Ademi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here