2.8 C
Skopje

Sela si Taravari / i quan gazetarët pervers dhe të papërgjegjshëm

Njejtë si Arben Taravari i cili ishte mbrëmë i ftuar në Click Plus i cili i ofendoi gazetarët, njëjtë edhe sonte Sela i quajti gazetarët pervers dhe të papërgjegjshëm.

“Gazetarët janë pervers sepse në të shumtën ë kohës po merren me opozitën shqiptare dhe jo me gjëra të tjera të cilat po ndodhin në shtet. Kapet drogë dhe nuk komentohet shumë, ndërsa gazetarët nuk janë të përgjegjshëm dhe merren me ne tërë kohën”, është shprehur Sela.

TË FUNDIT

Grubi: Gjysmëvjetori i dytë shkollor fillon me 1 shkurt

Nisja e gjysmëvjetorit të dytë për arsimin fillor dhe të mesëm shtyhet për 1 shkurt. Kështu ka informuar zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi përmes...

Zëvendëskryeministri i parë Grubi: Qeveria e re fillon punë menjëherë, na pret e ardhme më e mirë

Aktivitetet e ditës i vazhduam me vizitën tek presidenti i vendit, Stevo Pendarovski. Qeveria e re fillon me punë menjëherë sepse vjen një kohë e...

Sheshi i Laçit merr emrin e Presidentit turk, “Sheshi Erdogan”

Një shesh në qytetin e Laçit ka marrë emrin e Presidentit turk Reccep Tayip Erdogan në shenjë mirënjohjeje për rindërtimin e 522 banesave të...

Grubi: 17 janari i Skënderbeut është dëshmia më e mirë e gjenezës sonë të pastër kombëtare

17 Janari i Skenderbeut, i 40 vjetorit të LPK-së dhe i vëllezërve Gërvalla me Kadri Zekën është dëshmia më e mirë e gjenezës sonë...

Ali Ahmeti: Çdo Janar kujtojmë personalitetin më të madh të historisë sonë kombëtare, Gjergj Kastrioti Skënderbeun

Çdo Janar bëhemi bashkë në Sheshin Skenderbeu për të kujtuar personalitetin më të madh të historisë sonë kombëtare Gjergj Kastrioti Skenderbeun që me shekuj...