Sela: Kemi rënje të votave, nëse ma kërkojnë dorëheqjen e pranoj

0
108

Ziadin Sela ka pranuar se kanë rënje të votave në këto zgjedhje lokale.

“Ne si parti kemi rënje të votave dhe këtë nuk mund ta mohojmë. Unë nuk do të jap dorëheqje nëse ma kërkojnë ata të Fejsbukut por nëse ma kërkojnë të partisë sime. Unë jam i gatshëm që të marr përgjegjësi për atë çfarë ndodhi në zgjedhje lokale”, është shprehur Sela.

Gjithashtu Sela ka thënë se të gjithë kandidatët të cilët janë zgjedhur për kandidat i ka zgjedhur partia dhe jo vetëm Ziadin Sela.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here