2.8 C
Skopje

Taravari: Nuk e di çfarë është regjimi hibrid, por Qeveria është regjim hibrid (Video)

Kryetari i Gostivarit, Arben Taravari ka qenë sonte i ftuar në Click Plus përballë gazetarit Fatmir Aliu ku ka biseduar rreth zgjedhjeve lokale dhe rezultatit të marrë në këto zgjedhje.

Gazetari Aliu i bëri një pyetje se çfarë është regjimi hibrid meqenëse shumë po e quan Qeverinë hibride ndërsa Taravari i tha: “Nuk e di se çfarë është regjimi hibrid, po në qoftë se dëshiron më vonë mund ta shikojmë dhe do të flasim më shumë rreth regjimit hibrid”.

TË FUNDIT

Grubi: Gjysmëvjetori i dytë shkollor fillon me 1 shkurt

Nisja e gjysmëvjetorit të dytë për arsimin fillor dhe të mesëm shtyhet për 1 shkurt. Kështu ka informuar zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi përmes...

Zëvendëskryeministri i parë Grubi: Qeveria e re fillon punë menjëherë, na pret e ardhme më e mirë

Aktivitetet e ditës i vazhduam me vizitën tek presidenti i vendit, Stevo Pendarovski. Qeveria e re fillon me punë menjëherë sepse vjen një kohë e...

Sheshi i Laçit merr emrin e Presidentit turk, “Sheshi Erdogan”

Një shesh në qytetin e Laçit ka marrë emrin e Presidentit turk Reccep Tayip Erdogan në shenjë mirënjohjeje për rindërtimin e 522 banesave të...

Grubi: 17 janari i Skënderbeut është dëshmia më e mirë e gjenezës sonë të pastër kombëtare

17 Janari i Skenderbeut, i 40 vjetorit të LPK-së dhe i vëllezërve Gërvalla me Kadri Zekën është dëshmia më e mirë e gjenezës sonë...

Ali Ahmeti: Çdo Janar kujtojmë personalitetin më të madh të historisë sonë kombëtare, Gjergj Kastrioti Skënderbeun

Çdo Janar bëhemi bashkë në Sheshin Skenderbeu për të kujtuar personalitetin më të madh të historisë sonë kombëtare Gjergj Kastrioti Skenderbeun që me shekuj...