Taravari: Nëse Sela nuk jep dorëheqje shkelim mbi idealin për të cilin u shkëputem nga PDSH-ja

0
123

Arben Taravari në ClickPlus ka qenë i ftuar për të folur rreth zgjedhjeve lokale si dhe për shumë tema tjera.

Taravari ka thënë se “Nëse Sela nuk jep dorëheqje atëherë ne do të shkelim mbi idealin për të cilin edhe u shkëputëm nga PDSH-ja”.

Rikujtojmë se Ziadin Sela u shkëput nga PDSH për shkak se Menduh Thaçi nuk dha dorëheqje pas humbjes në zgjedhje, gjë që tash e disa vite edhe Ziadin Sela nuk po e bënë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here