29.8 C
Skopje

Taravari: Me 25 dhjetor mbahet kuvendi qendror, përgjegjësi patjetër të ketë

Kryetari i Gostivarit foli në ClickPlus për përgjegjësitë të cilët duhet të jepen nga eksponentët e Aleancës në 25 dhjetor, atëherë kur mbahet edhe kuvendi qendror.

Taravari u shpreh: “Natyrisht se duhet të japim përgjegjësi. Me 25 dhjetor e kemi kuvendin qendror dhe aty të gjithë do të japim përgjegjësi se çfarë ndodhi dhe ku gabuam”.

TË FUNDIT

Bislimi: Anëtarësimi i Finlandës në NATO duhet të bëhet sa më shpejt, e të pasojë me Kosovën

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi në konferencën e përbashkët me ministren finlandeze për Çështje Evropiane dhe Drejtimin e...

Grubi: Urime Dita e pavarësisë Amerikë!

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka uruar Ditën e pavarësisë së Amerikës. Grubi është shprehur...

Edi Rama uron ShBA-të për Ditën e Pavarësisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, Kryeministri i Shqipërisë ka uruar Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara. Rama ka shtuar se Dita e Pavarëssisë së...

ITSHKSH: Shkulja e bredhit të Nënë Terezës, akt barbar!

Nga Instituti i Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup sot kanë reaguar për shkuljen e bredhit të Nënës Terezë në sheshin e...