-3.2 C
Skopje

Taravari kritikon mediat, nuk po e bëjnë punën mirë

Sekretari i përgjithshëm i ASH-s, Arben Taravari është treguar i ashpër me mediat derisa i ftuar ishte në emisionin ClickPlus përballë gazetarit Fatmir Aliu.

Taravari u shpreh se mediat nuk po e bëjnë punën ashtu siç duhet. Reagimi ishte i menjëhershëm i gazetarit Aliu duke i thënë: “Ju lutem z.Taravari mos na nënçmoni kështu në punën tonë, mua dhe të gjithë kolegët e tjerë të cilët e kryejnë punën me përpikmëri.”

Taravari u shpreh se nuk po flet për të gjitha mediat por vetëm për disa të cilët nuk e kryejnë punën ashtu siç duhet.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...