Taravari: Komunikimin me VMRO-në e mbaj unë

0
78

Sekretari i përgjithshëm i ASH-s, Arben Taravari i ftuar sonte në emisionin Click Plus u pyet për marrëveshjen me VMRO-në dhe Mickoskin.

Taravari u përgjigj se komunikimin me VMRO-në e mban personalisht ai dhe se Taravari ka qenë ai i cili i ka udhëhequr proceset së bashku me VMRO-në e cila erdhi deri tek iniciativa për ta rrëzuar Qeverinë “Zaev 2”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here