“Besa Trans-it” i mbyllen dyert nga MPB

0
80

Para pak çastesh përfaqësues të MPB-së, nga sektori për Kriminalistikë teknike kanë vendosur ngjitëse që mbajnë vulën e këtij dikasteri.

Kjo nënkupton se pronari i këtij agjencioni duhet të paraqitet në këtë sektor për të sqaruar dilemat dhe çështjet e ngritura nga organet kompetente.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here