Ahmeti i tronditur nga incidenti në Gllogjan

0
94
Kryetari i BDI-së Ahmeti ka reaguar pas ngjarjes të ndodhur në Gllogjan të Deçanit ku është sulmuar një autobus nga persona ende të panjohur.
Postimi i Ahmetit:
Plaga e pashëruar rëndohet edhe më shumë nga skenat shokuese nga Gllogjani i Deçanit të Kosovës time.
Jeta e njeriut është e shenjtë, Zoti e fal, Zoti e merr, jo njeriu.
E dënoj në formën më të rreptë të mundur sulmin ç’njerëzor në Gllogjan që la viktima dhe të plagoaur.
I tronditur thellë, bashkëndjej me familjet e viktimave dhe me çdo qytetarë të Kosovës e të gjithë shqiptarët kudo që jemi në këtë botë të trazuar.
https://www.facebook.com/454337564602783

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here