-3.2 C
Skopje

Çifti i cili ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Bullgari (FOTO)

Gazmend Ukalli 27 vjeçar nga Kërçova dhe Albina Beluli 23 vjeçare nga Tetova, të fejuar, humbën jetën në aksidentin tragjik që ndodhi në Bullgari mëngjesin e sotëm.

Gazmendi ishte i punësuar në kabinetin e kryetarit të Kërçovës që nga viti 2015-të.

Lajmin për vdekjen e Gazmendit dhe të fejuarës Albina, e kanë konfirmuar të afërmit dhe kryetari i Kërçovës, Fatmir Dehari. Gjithashtu edhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka shpërndarë një status në Facebook për të ngushëlluar familjarët e viktimave.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...