Mickoski ironizon me Afrim Gashin

0
113

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në konferencën e sotme për shtyp ka refuzuar të komentojë përfshirjen e mundshme të Alternativës në Qeverinë aktuale, transmeton TV21.

“Këtë do e pyesni z.Gashin dhe deputetët nga grupi parlamentar i Alternativës, që sipas informacioneve që kam, janë në koalicion me Aleancën për Shqiptarët”, komentoi shkurt Mickoski. / TV21

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here