0.8 C
Skopje

Ganiu mirëpret në komunë fëmijët nga kopshti “Borëbardha”

Ganiu mirëpret në komunë fëmijët nga kopshti “Borëbardha”Ganiu mirëpret në komunë fëmijët nga kopshti “Borëbardha”.

Fëmijët nga kopshti “Borëbardha” sot vizituan kryetarin e komunës së Çairit, Visar Ganiu.

Kryetari Ganiu i ka njoftuar fëmijët nga afër për punën që ai kryen si kryetar komune.Ai falenderoi gjithashtu edhe edukatoret për vizitën e sotme dhe mesazhi i tij ishte se fëmijët janë ardhmëria dhe e njejta meriton më të mirën.

Dyert e komunës do të jenë gjithmonë të hapura për fëmijët, porositi Ganiu.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...