31.8 C
Skopje

Rexhepi: Qeveria i ka 61 deputet

Deputeti Rexhepi ka folur për shumicën e Qeverisë e cila i ka 61 deputet dhe se nuk janë më pak.

“Ju nuk e dinit se cili do të ishte ai i cili nuk do ta votonte rrëzimin e Qeverisë dhe kush ishte ai, e në fund dola unë. Tani unë po ju them se edhe Qeveria i ka 61 deputet dhe ju së shpejti do ta kuptoni se cili është ai deputeti i 61-të”, është shprehur Rexhepi.

Qeveria do të bëhet dhe sipas Kastriot Rexhepit ditëve në vijim do të bëhet e ditur se kush do të jenë deputetët e ardhshëm të cilët do të jenë pjesë e kësaj Qeverie.

TË FUNDIT

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...