31.8 C
Skopje

Rexhepi në ClickPlus: Nuk votova rrëzimin e Qeverisë, për të mirën e vendit

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi ka folur në ClickPlus se pse nuk e ka votuar rrëzimin e Qeverisë.

“Angazhimi i SHBA-ve, ndërkombëtarëve, vizita e Macronit bëri që unë të bindem pas të gjitha analizave se me marrjen e këtij veprimi duke e rrëzuar këtë Qeveri do ta ndaloj marrjen e dritës së gjelbër që ne të marrim datë për fillim të negociatave për hyrje në BE”, është shprehur deputeti Rexhepi në ClickPlus.

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...