18.8 C
Skopje

A do të kalojë në BDI Kastriot Rexhepi, kjo është përgjigja e tij

Deputeti Kastriot Rexhepi, sot para mediave ka thënë se ai nuk mund të kalojë në BDI, derisa është deputet i Lëvizjes BESA.“Nuk mundëm të kaloj tek BDI-ja derisa jam deputet i Lëvizjes BESA”, ka thënë ai.Rexhepi kërkon para organeve të partisë ta sqaroj aktin e tij“Çështjet partiake dëshiroj t’i diskutoj në organet partiake dhe jo të bëjmë show përmes mediave. “Jam këtu që të prodhoj vepra konkrete dhe jo që të merrem njëri me tjetrin. Dua që në forum partiak ta sqaroj këtë akt”, deklaroi Rexhepi.

TË FUNDIT

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve: Ka grurë nuk duhet të ketë frikë

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve, Muhamet Farizi, ka deklaruar se Kosova nuk rrezikon të mbesë pa grurë dhe se qytetarët nuk duhet të kenë...