Grubi: Dibra, ça bone?

0
164

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashëksive, Artan Grubi, ka publikuar në rrjetin social Facebook një postim me mbishkrimin “Grubi: Dibra, ça bone?”.

Ky postim i Grubit erdhi pas fitores së madhe të BDI-së dhe Hekuran Dukës në Dibër. BDI tani ka fituar 11 komuna në këto zgjedhje lokale. Më shumë se çdo parti tjetër shqiptare në RMV.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here