31.8 C
Skopje

Kreu i PDIU Idrizi pret në takim botuesin e Logos, Adnan Ismaili

Adnan Ismaili botuesi i i LOGOS i cili njihet si njeri i afërt i partisë Alternativa dhe mbështetës i çështjes çame është parë sot në Tiranë në shoqërinë e kryetarit të PDIU deputeti Shpëtim Idrizi.

Nga fotoja e siguruar nga Portali ynë nga ky takim i zhvilluar në një restorant të njohur në Tiranë, shihet teksa bisedojnë Idrizi dhe Ismaili.

Nuk dihet se çfarë bisedohet, por ajo që dihet është se dy personalitetet kanë raport të ngushta me njeri-tjetrin.

TË FUNDIT

Vdes në moshën 32-vjeçare aktori i humorit

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdekjen e tij të papritur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Tetovarët ankohen, nuk kanë ujë për pije!

Lagjja  146  në Tetovë vazhdon të jetë pa ujë të pijshëm edhe në këto temperatura të larta. Banorët e kësaj lagje thonë se  ata...

Komisioni Hetimor për Energjinë nuk e voton listën “politike” të propozuar nga VV-ja, opozita e lëshon mbledhjen

(E plotësuar) Është shtyrë për një ditë tjetër mbledhja e Komisionit Hetimor për Energjinë, i cili do të hetojë proceset vendimmarrëse në këtë sektor...

Vizita e Kurtit në SHBA shtetit i kushtoi mbi 36 mijë euro, kryeministri qëndroi në hotelin luksoz “Hilton”

Vizita gati tri javore e kryeministrit Albin Kurti me bashkëpunëtorë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) i ka kushtuar buxhetit të Kosovës hiç...

Kosova përball Serbisë në Lojërat Mesdhetare

Sot gjatë ditë do të zhvillohet përballja e parë mes Kosovës dhe Serbisë në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”. Kreshnik Mahmuti dhe Marko Jevtoviq do...