0.8 C
Skopje

Ministri Hoxha ende nuk e ka deponuar dorëheqjen?

Ishte një premtim i tij publik në një emision televiziv se nëse dështon iniciativa për rrëzimin e Qeverisë ai do të tërhiqet nga posti i tij ministror.

Por edhe pse sot dështoi dhe tashmë deputetët janë larguar nga ndërtesa e Kuvendit, Arjanit Hoxha që mban postin e ministrit të Bujqësisë ende nuk ka deklaruar dorëheqjen e tij.

Ishte më i zëshmi në rrëzimin e Qeverisë mirëpo është strukur dhe nuk i dëgjohet zëri askundi tash pas dështimit të kësaj iniciative.

Në vazhdim premtimi i tij publik:

Video Player

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...