Jehon kënga e Keq Hysenit në Kuvendin e Maqedonisë (Video)

0
89

Mbrëmë pas dështimit për ta rrëzuar Qeverinë dhe pas mbylljes së seancës në Kuvend, ka jehuar kënga e Keq Hysenit.

Kjo është edhe njëra ndër këngët më të preferuara të liderit të shqiptarëve në RMV, Ali Ahmeti. Në videon e mëposhtme shifen edhe funksionarët e BDI-së duke ecur në korridoret e Kuvendit dhe duke dëgjuar këngën e Keq Hysenit.

Video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here