32.8 C
Skopje

Zejdi: Besa janë tradhëtar (Video)

Koordinatori i grupit parlamentar ASH-AAA, Skender Rexhepi-Zejdi nuk është shumë i kënaqur me veprimin e Kastriot Rexhepit me mos votimin për rrëzimin e Qeverisë.

Zejdi thotë se “Besa janë tradhtarë. E mira është që e kemi ditur se njerëzit që tradhtojnë njëherë, do të vazhdojnë të tradhtojnë gjithmonë.”

Rikujtojmë se Zejdi ishte ai i cili thonte se nuk nënshkruan për rrëzimin e Qeverisë e poashtu edhe për Qeverinë e re nëse në listë ndodhet Levica. Ndërsa sot ka ndryshuar mendim dhe është bërë bashkë me të gjithë të tjerët por edhe me Levicën e Apasievit duke shprehur qartë se do ta japë votën për rrëzimin e Qeverisë.

TË FUNDIT

Muhamed Useini i bashkohet FC Prishtinës

Muhamed Useini është lojtari i radhës që i bashkohet FC Prishtinës. Mbrojtësi nga Tetova ka luajtur me sukses për 3 vitet e fundit në...

Kurti vizitoi bujqit e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Facebook, ka komentuar për kohën e të korrave në Kosovë. Kurti u...

Aksident i rëndë në Strumicë, lëndohen 13 persona, në mesin e tyre edhe një fëmijë gjashtë vjeçar

Trembëdhjetë persona janë lënduar nga përplasja e dy automjeteve të pasagjerëve me targa të Strumicës, e cila ka ndodhur dje pasdite në ora 16:20...

Në V.K. “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” pritet deri në 30 minuta

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, koha e pritjes për hyrje në vend prej VK “Tabanocë” për hyrje është rreth 20-30 minuta,...