2.8 C
Skopje

Taravari në panikë, braktis vendin

Kryetari i Gostivarit dhe njëherit sekretari i përgjithshëm i ASH-s është në panik të madh. Disa fotografi po qarkullojnë në rrjete sociale se si Taravari është duke e braktisur vendin pas dështimit për ta rrëzuar Qeverinë.

Përshpejtimi për ta çuar LSDM-BDI në opozitë rezultoi të jetë një dështim i madh për partitë opozitare shqiptare dhe VMRO-në e Levicën.

Deputeti i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi ishte ai i cili i prishi matematikat e Koalicionit LEVICA duke mos i tradhtuar shqiptarët dhe i doli mbështetës rrugëtimit drejt BE-së.

TË FUNDIT

Grubi: Gjysmëvjetori i dytë shkollor fillon me 1 shkurt

Nisja e gjysmëvjetorit të dytë për arsimin fillor dhe të mesëm shtyhet për 1 shkurt. Kështu ka informuar zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi përmes...

Zëvendëskryeministri i parë Grubi: Qeveria e re fillon punë menjëherë, na pret e ardhme më e mirë

Aktivitetet e ditës i vazhduam me vizitën tek presidenti i vendit, Stevo Pendarovski. Qeveria e re fillon me punë menjëherë sepse vjen një kohë e...

Sheshi i Laçit merr emrin e Presidentit turk, “Sheshi Erdogan”

Një shesh në qytetin e Laçit ka marrë emrin e Presidentit turk Reccep Tayip Erdogan në shenjë mirënjohjeje për rindërtimin e 522 banesave të...

Grubi: 17 janari i Skënderbeut është dëshmia më e mirë e gjenezës sonë të pastër kombëtare

17 Janari i Skenderbeut, i 40 vjetorit të LPK-së dhe i vëllezërve Gërvalla me Kadri Zekën është dëshmia më e mirë e gjenezës sonë...

Ali Ahmeti: Çdo Janar kujtojmë personalitetin më të madh të historisë sonë kombëtare, Gjergj Kastrioti Skënderbeun

Çdo Janar bëhemi bashkë në Sheshin Skenderbeu për të kujtuar personalitetin më të madh të historisë sonë kombëtare Gjergj Kastrioti Skenderbeun që me shekuj...