29.8 C
Skopje

Policia financiare ka bastisur shtëpinë e deputetit të VMRO-DPMNE-së

Sot në mëngjes në orën 5:30, Policia Financiare ka kryer bastisje në shtëpinë e deputetit të VMRO-DPMNE-së, Jovan Jaulevski.

Lajmin e ka bërë të dit vet deputeti në rrjetin social facebook.

Ja postimi i plotë i deputetit Jaulevski:

“Nuk kemi frikë nga ju, sot do të përfundojë ky regjim hibrid!. Nga ora 5:30 deri në këtë moment policia financiare më ka bastisur shtëpinë dhe e ka kontrolluar”, ka shkruar deputetit Jovan Jaulevski. /SHENJA/

TË FUNDIT

Bislimi: Anëtarësimi i Finlandës në NATO duhet të bëhet sa më shpejt, e të pasojë me Kosovën

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi në konferencën e përbashkët me ministren finlandeze për Çështje Evropiane dhe Drejtimin e...

Grubi: Urime Dita e pavarësisë Amerikë!

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka uruar Ditën e pavarësisë së Amerikës. Grubi është shprehur...

Edi Rama uron ShBA-të për Ditën e Pavarësisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, Kryeministri i Shqipërisë ka uruar Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara. Rama ka shtuar se Dita e Pavarëssisë së...

ITSHKSH: Shkulja e bredhit të Nënë Terezës, akt barbar!

Nga Instituti i Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup sot kanë reaguar për shkuljen e bredhit të Nënës Terezë në sheshin e...