14.8 C
Skopje

Ka deputet shqiptarë opozita që nuk pranojnë të votojnë me LEVICËN (Foto)

Partitë e vogla shqiptare të cilat ranë në lojërat e VMRO-së dhe Levicës për rrëzimin e Qeverisë kanë dalë humbëse edhe në këtë betejë të keqmenaxhuar. Ka deputet shqiptarë edhe nga opozita  shqiptare të cilët nuk pranojnë të votojnë së bashku me LEVICËN.

 

Levica e cila njihet si parti anti-shqiptare, anti-Kosovë, anti-BE, anti-NATO, anti-Marrëveshjes së Prespës dhe Marrëveshjes së Ohrit i bëri bashkë edhe partitë e vogla shqiptare për tu bërë pjesë e kësaj marrëzie, por ja që ka edhe nga ata të cilët nuk u bënë pre e kësaj nisme të dështuar.

 

Kastriot Rexhepi ka vendosur që mos të votojë kundër rrëzimit të Qeverisë. Më poshtë e keni edhe deklarimin e Kastriotit në Facebook:

TË FUNDIT

ALI AHMETI : Kombi sot duhet, nderohet dhe bashkohet me vepra

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka uruar popullin shqiptar me rastin e ditës së flamurit. Ahmeti mes tjerash ka shkruar;109 vjetori i...

Ky është mesazhi i Grubit për 109 vjetorin e pavarësisë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një ostimi në faqen e tij zyrtare në facebook...

Rexhepi: Kjo ditë e madhe e kombit tonë, sot e përjetë i bashkon të gjithë shqiptarët kudo që janë

Deputeti Kastriot Rexhepi ka uruar festën e 28 nëntorit, duke shkruar se kjo ditë i bashkon të gjithë shqiptarët kudo që janë. Urimi i deputetit...

Mesazh i fuqishëm i Abdulselam Selamit në Ditën e Flamurit: Dita e Flamurit me betimin për përgjegjësi më të lartë shoqërore!

Zëvendës drejtori i drejtorisë për të ardhura publike Abdulselam Selami vjen me një mesazh të fuqishëm për ditën e flamurit. Më poshtë mund të lexoni...

BERZH: Termocentrali i parë diellor në Oslomej, do të reduktohen ndjeshëm emetimet e CO2

BERZH sot ka njoftuat për investimin e ri në Oslomej, përkatesisht ndërtimin e termocentralit diellor. Krenarë që po investohet në inovacionin e gjelbër në Maqedoninë...