Arjanit Hoxha akoma nuk ka dhënë dorëheqje (Video)

0
124

Ishte një premtim i tij publik në një emision televiziv se nëse dështon iniciativa për rrëzimin e Qeverisë ai do të tërhiqet nga posti i tij ministror.

Por edhe pse sot dështoi dhe tashmë deputetët janë larguar nga ndërtesa e Kuvendit, Arjanit Hoxha që mban postin e ministrit të Bujqësisë ende nuk ka deklaruar dorëheqjen e tij.

Ishte më i zëshmi në rrëzimin e Qeverisë mirëpo është strukur dhe nuk i dëgjohet zëri askundi tash pas dështimit të kësaj iniciative.

Në vazhdim premtimi i tij publik:

Video Player

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here