Rama gradon Ardi Veliun, emërohet zv.Ministër i Infrastrukturës

0
148

Ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është emëruar në postin e zëvendësministrit të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjetikës.

 

Pak kohë më parë ai dha dorëheqjen nga posti i drejtorit të përgjithshëm të  Policisë së Shtetit.

 

Mirë vetëm pak ditë më vonë, Veliu është graduar nga Kryeministri në një post jo pak të rëndësishëm, duke qënë tashmë numri dy i një dikasteri që drejtohet nga Belinda Balluku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here