18.8 C
Skopje

Levica pjesë e iniciativës për votëbesim të Qeverisë (Dokument)

Edhe për skaj spekulimeve të fundit se Levica do t’i tërheqin nënshkrimet për mosbesim të Qeverisë, Levica qëndron ende në listë.

Nuk ka ndryshim të listës siç thonë nga AAA. Kjo u demantua edhe sot nga Levica duke sqaruar qartë se deputeti Kërmov ende nuk e ka tërhequr nënshkrimin. Duan apo nuk duan partitë shqiptare që kanë dhënë nënshkrimet ky fakt është ende i qartë.

TË FUNDIT

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...